2018-07-17

Podziękowanie

W dniu 16 lipca 2018 r. w Czechowicach Dziedzicach odbył się pogrzeb naszego kolegi, przyjaciela MIRKA  BIERNOTA.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym z nas, którzy mieli potrzebę, chcieli  i przeszli ostatnią drogę z naszym kolegą, przyjacielem – MIRKIEM.

Serdeczne podziękowania dla tych organizacji z Krajowego Sekretariatu  Przemysłu Chemicznego NSZZ Solidarność, które na uroczystości pogrzebowe wystawili swoje poczty sztandarowe.

Były to organizacje: Orlenu, PERN, Rafinerii Trzebinia, Azoty Tarnów, Azoty Puławy, FO Dębica – serdeczne podziękowania dla was.

Mirka pożegnali i byli obecni na pogrzebie przedstawiciele naszego Sekretariatu, między innymi z firmy Synthos – Marek Pikuła, Bridgestone – Zbigniew Adamczak. Oprócz mojej skromnej osoby byli przedstawiciele Prezydium Rady KSPCH: Bolesław Potyrała, Sławomir Bezara.

W pogrzebie uczestniczyła tak wielka ilość osób, iż ksiądz sam stwierdził, że zapewne żegnamy wspaniałego człowieka, bo aż tylu przyjaciół zechciało go pożegnać. Rzeczywiście oprócz rodziny, znajomych w pogrzebie uczestniczyło wielu przedstawicieli przeróżnych organizacji, nie tylko związkowych, również przedstawiciele Rządu, Parlamentu, Zarządów Firm itd.

Odszedł nasz kolega, przyjaciel, związkowiec, całkowicie oddany swojej działalności związkowej.

Odszedł zdecydowanie za wcześnie.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ….

Przewodniczący KSPCH NSZZ Solidarność

Mirosław Miara