2021-06-07

Żegnamy Kolegę

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci Zbigniewa Majchrzaka, doświadczonego branżowca, oddanego związkowca, dobrego kolegi.  Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 czerwca w Krakowie.

Związany z „Solidarnością” od lat, był jednym z najdłużej urzędujących szefów sekretariatów branżowych. Od 1998 r. nieprzerwanie pełnił funkcję przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Budownictwa i Przemysłu Drzewnego NSZZ „Solidarność”. Członek Komisji Krajowej oraz delegat na Krajowy Zjazd Delegatów Związku. Wcześniej był m.in. członkiem Europejskiej Rady Zakładowej przy Hochtief. Jednocześnie od 2006 r. był członkiem Trójstronnego Zespołu ds. Budownictwa i Gospodarki Komunalnej.

Zmarł 1.06. br w szpitalu. Miał 66 lat. Zostawił żonę i 3 dzieci.

Nie zapomnimy o nim.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Krakowie dn .8 czerwca o godz.14.00. na cmentarzu Salwatorskim w Kaplicy Wszystkich Świętych, al. Jerzego Waszyngtona.